Make your own free website on Tripod.com
How To Grow Mary-Jane

Pricing

Home | Pricing | Harvesting | Growing Takes Time | Contact Me | What you Think forum | Aboslutely nothing

This all depends on how much you wanna sell

If you sell for cheap people will know you and keep coming back for more but if its expensive expect less customers

Some pricing to consider

Here is a pricing list not many people use but it is very successful

1 Gram:$15
2 Grams: $30
1/8 ( 3.5): $50
1/4 ( 7 ): $80
1/2 (14): $110
3/4 (21): $150
1 ounce (28): $225

Favorite Quotes

Keep smoking till your lungs and throat hurt, If they hurt smoke more

Suck my Dick
-Ron Jeremy

Brian M
Grj21691@yahoo.com